Hakkımızda

Firmamız; Neo Rent A Car 2020 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır.

Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.

Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Neo Rent A Car da bulacaksınız.

Firmamızın Kırklareli merkez ve çevre yerlerde hizmetinizdedir.

Neden Neo Rent A Car;

Neo Rent A Car bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle Kırklareli oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır.

Neo Rent A Car oto kiralama filosundaki tamamı son model lüks ve orta segment araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi bir arada sunan Neo Rent A Car, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır. Neo Rent A Car güvencesini ve konforunu sizde yaşayın.

Sitemizde görmüş olduğunuz araç resimleri araçlarımızın firma önünde çekilmiş orijinal resimleridir.

Neo Rent A Car kişisel ve kurumsal isteklere direkt yanıt veren en iyi kaliteyi en düşük fiyatlarla araç kiralama servisidir. Araçlarımızın bakımları markaların yetkili servislerinde yapılmaktadır. Araçlarımız kiralama sürecinde tam garanti altındadır. 7 gün 24 saat yol yardımı servisini istediğinizde kullanabilirsiniz.

Kiralık oto sektöründe kaliteyi, prestiji, konforlu bir deneyimi profesyonel ekibiyle size sağlayan Neo Rent A Car, iyi yolculuklar diler.


WhatsApp Hattı
Hemen Ara