X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Aylık Araba Kiralamada Ne gibi Avantajlar Yakalayabiliriz?

AnasayfaYazılarKırklareli Araç KiralamaAylık Araba Kiralamada Ne gibi Avan...

Aylık Araba Kiralamada Ne gibi Avantajlar Yakalayabiliriz?

Araç kiralama şirketlerinden ihtiyacınıza göre kısa süreli ya da uzun süreli olarak araba kiralayabilirsiniz. Arabanızı dilerseniz 30 gün olarak hesaplanan aylık dönem olarak da kiralamayı tercih edebilirsiniz. Aylık araba kiralama seçeneklerinde kısa döneme göre cazip fiyatlara daha ekonomik olarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Kurumsal firmalar ve vergi mükellefi bireyler, bu aylık araba kiralama bedellerini ve aracın benzin giderini bir sonraki ay harcamalara dahil ederek katma değer vergisi ödemesinden düşebilirler. Vergi avantajı ve araç için bütçeden ayrılan rakamın sabit olması nedeniyle satın almaktansa araç kiralama artık daha çok tercih edilmeye başlandı. Aracınızın yıllık bakım, kasko ve vergi gibi giderlerini ödemek ve çıkabilecek sürpriz arızalara karşı beklenmedik harcamalar yapmak yerine bütçenizden belirli bir pay ayırmak daha avantajlı gelmektedir.

Kırklareli aylık araba kiralama seçeneklerini inceleyerek sizin için en uygun aracı ve ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Kırklareli aylık araba kiralama hizmetinden yararlandığınızda aracınız istediğiniz yere kadar getirilerek size kapıda teslim edilecektir.

Kırklareli aylık araba kiralama size kısa dönemli araba kiralamaya göre oldukça avantajlı gelecektir. Otuz güne yakın araba ihtiyacı bulunanlar için aylık seçenekler kampanyalı ve daha avantajlı olarak sunulmaktadır. Kırklareli aylık araba kiralama tercihlerini yaparken ekonomik, lüks ve orta sınıfa göre de seçebilirsiniz. Firmalar filo kiralayarak oldukça avantajlı ödeme seçenekleri de yakalayabilirler.

Kırklareli aylık araba kiralama kararındaysanız sizler için en uygun seçenekleri değerlendirerek ister bireysel isterse kurumsal olarak aracınızı kiralayabilirsiniz. Kırklareli aylık araba kiralama tercihlerine göre istediğiniz kadar kiraladığınız aracı kullanarak, kendi aracınızın konforunu yakalayabilirsiniz.

Kırklareli aylık araba kiralama şirketlerinden sahip olacağınız avantajlar hakkında bilgi edinerek, tercihlerinizi bütçenize ve zevkinize göre yapabilirsiniz. Otuz gün boyunca özel otomobiliniz gibi kullanacağınız kiralık arabanızla ister uzun ister kısa mesafe istediğiniz her yolu katedebilirsiniz. Neo Rentacar aylık araba kiralama hizmeti ile sürpriz ödeme ve masraflar bütçenizi zorlamayacaktır.

Aylık araba kiralama hizmeti satın almak isteyenler için Neo Rent A Car avantajlı ve bütçenizi uygun ekonomik seçenekler sunuyor. Her zevk ve bütçeye uygun, ekonomik koşullarla aylık araba kiralayabilirsiniz.


Top